Mgr. Zuzana Koudelková


Mgr. Zuzana Koudelková, Titulek

Průběh zakázek

1. Kontaktujte mě emailem na koudelkova.zu@email.cz nebo telefonicky na 608 249 864.
2. Sdělte mi základní informace o zakázce.
3. Domluvíme se na realizaci, cenové kalkulaci a dalších podrobnostech.
4. Po realizaci zakázky vám zašlu fakturu s 14denní splatností.

Přijímání zakázek a obchodní podmínky

Pokud potřebujete tlumočení, překlad či korekturu, kontaktujte mě prosím emailem na koudelkova.zu@email.cz nebo telefonicky na 608 249 864.

Při domluvě tlumočení je potřeba počítat s časovým předstihem na přípravu, takže čím dříve se mi ozvete, tím lépe. Budu od vás potřebovat informace o typu a místě konání akce, jazykové kombinaci, materiálech, z nichž se bude vycházet, a řečnících.

Pokud se mi ozvete méně než dva pracovní dny před konáním akce, může se stát, že vaši zakázku budu muset odmítnout. Zásadně totiž nepřijímám tlumočení, na které se nemohu patřičně připravit.

Co si rozmyslet před objednáním služeb

Abych vám mohla říci, zda mám na přijetí vaší zakázky kapacitu a zda mohu zaručit její kvalitní vyhotovení, potřebuji od vás již při prvotní domluvě základní informace.

V případě tlumočení jde o datum a časovou náročnost akce, požadovanou jazykovou kombinaci a typ akce. V případě překladu či korektury potřebuji znát rozsah textu, obor, kterého se text týká, a datum, do nějž je potřeba překlad či korekturu odevzdat. Velmi mi také pomůže, pokud mi zašlete alespoň ukázku textu.

Reklama:

Jazykové weby